Maltepe Escort

Anne Çantası Modelleri

Anne olmak çok eğlenceli! Ama itiraf edin oldukça yorucu. Hem bebeğinizle ilgilenip, hem evle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırken, hayatınızı kolaylaştıracak birşeylere mutlaka ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Tabi kendinize bakmaya da zaman ayırmak gerekir.

Bu yazımızda anne olduktan sonra boyutları büyüyen ve uzun yıllar küçülmeyen anne çantaları ile ilgili önerilere yer vereceğiz.

Bebeğinizin eşyaları ve ihtiyaçları için ayrı bir çanta taşısanız da, yerleştiremediğiniz ekstra eşyalar ya da her an lazım olabilecek ufak tefek şeyler, için daha büyük bir kol çantası tercih etmeniz gerekecek. Çantada sizin eşyalarınız için de yer kalması için, normalde kullandığınız çantanın 2-3 katı büyüklüğünde bir çantaya ihtiyacınız olabilir.

Anne Kol Çantası Lacivert

Bebeğiniz için kullandığınız çanta yeterli geliyorsa, daha az bölmeli ama iç alanı yine de geniş bir çanta tercih etmenizi öneririz. Dışardayken yeni şeyler için alışveriş yapıp, aldıklarınızı koyacak yer bulamayabilirsiniz.

Anne Kol Çantası Bej

Annelerin çantalar konusunda yaşadığı sorunlardan biri de, kol çantasının sık sık omuzdan aşağı düşmesi. Normalde kullanmıyorsanız bile, anne olduktan sonra şık bir sırt çantası ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sırt çantalarının spor kıyafetle kullanılabileceği önyargısını unıutun. Çiçek desenli ya da geometrik desenli çantalar, klasik gündelik kıyafetlerle uyumlu bir hava yaratacaktır.

Deri çantalar gerek malzemesi, gerekse uygun dikişinden dolayı, normal kumaş çantalara göre daha uzun ömürlü oluyor. Anneliğinizin hareketli geçeceğini hesaba katırak, şık bir deri çanta alabilirsiniz. Omuza asılan kol çantası ya da sırt çantalarından birini, kullanım alışkanlığınıza göre tercih edebilirsiniz.

Anne Çantası – Kahverengi Deri

Kim demiş annelik kadını evcil bir görünüme sokuyor diye. Spor bir tarzı tercih etseniz bile, leopar desenli bir sırt çantası, hem iddialı, hem kullanışlı, hem de şık bir anne çantası seçimi olacaktır.

Renkli aksesuarları seven anneler, çantalarda da sıradan olmayan modelleri tercih edebilirler. Açık sarı tonlarında, bu senenin püsküllü modasına uygun bu sırt çantası güzel bir örnek.

Kıyafetlerin ve çantanın spor veya klasik olmasıyla ilgilenmiyorsanız, daha büyük ebatlarda ama daha çok spor kıyafetlere uygun bir sırt çantası da bulabilirsiniz.

 

Bonus: Bebeğinizin tüm eşyalarını kendi çantasına yerleştirseniz de, yine de bir çantaya ihtiyacınız olur. Böyle zamanlarda çantanızın ağır gelmemesi, kolunuzun yorulmaması için, daha küçük, cüzdan ve  telefonunuzun sığacağı bir anne çantası modeli tercih edebilirsiniz.

One Comment

  1. Gözde Reply

    Merhaba, resmini paylaştığınız leopar desenli çantayı nerden bulabiliriz biliyo musunuz ? İnşallah biliyosunuzdur :p

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.