Maltepe Escort

Annelere Yarasa kol Yelek Kombin Önerileri

Soğukların kendini hissettirdiği sonbaharın son zamanlarını yaşadığımız şu günlerde anne giyim kategorisinden sizlere sunacağımız kombinler çok işinize yarayacak. Özellikle son zamanlarda moda haline gelen ve çok şık duran yarasa kol yelek modelleri ile yaptığınız bu kombinlerle hem soğuktan korunacak, hem de fazlalıklarınızı çok daha derli toplu gösteren bu yeleklerle şıklığı yakalayacaksınız.

Belden bağlamalı yarasa kol yelek kombini

belden-baglamali-yarasakol-yelek-kombini

Yarasa kol yeleklerin en sık kullanılan modelleri arasında belden bağlamalı olan kimono benzeri yelekler yer almaktadır. Bu modeller günlük yaşamda çocuğunuzu okula kreşe götürürken ya da iş hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz yeleklerdir. Siyah bir skinny pantolon üzerine giyeceğiniz açık renk body ile renkli belden bağlamalı yarasa kol yeleğinizi kombinleyebilirsiniz. Böyle bir kombinin üzerine en iyi gidecek ayakkabı ise tartışmasız bohem tarzda bir bot olacak.

Tığ işi yarasa kol yelek kombini

tig-isi-yarasakol-yelek-kombini

tig-isi-yarasakol-yelek-kombini

Fazlalıklarından şikâyetçi annelerin tercih edebileceği bir diğer model de tığ işi yarasa kol yelekler. Bu modeller özellikle jean pantolonlar üzerine çok uygun. İçinize giyeceğiniz bir yarım kol bluzla harika kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca bu yelekler salaş olduğu için emzirmeyi de bir hayli kolaylaştırıyor.

Tunik şeklinde uzun yarasa kol yelek kombini

tunik-seklinde-uzun-yarasa-kol-yelek-kombini

Basenlerinden şikâyetçi olan anneler için harika bir kombin örneği de tunik yarasa kol yeleklerdir. Bunlar basenleri kapatarak hoş bir görünüm yaratmaktadır. Resimde gördüğünüz kombini sizde yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.