Maltepe Escort

Baba Oğul Kombinlerini Denediniz Mi?

Anne kız kombinlerinden sonra bu kez de baba oğul kombinleri trend haline geldi. Babalar ve küçük oğulları bu kombinlerin içinde çok tatlı görünüyor. 2016-17 sonbahar kış trendlerini en iyi yansıtan baba ve oğullarının aynı kıyafetleri giydiği modelleri sizler için araştırdık açıklıyoruz. Bebek giyim ve babaları ilgilendiren yazımızı keyifle okumanızı umuyoruz.

Baba Oğul Takım Elbiseler

baba-ogul-takim-elbiseler

baba-ogul-takim-elbiseler

Tatlı bebeklerin ve küçük çocukların babalarıyla aynı takım elbiseleri giyerek oluşturdukları kombinler özel günlerde harika oluyor. Baba oğul bu sayede hem sevimli hem de şık görüntüler sergileyebiliyor. Takım elbise dışında askılı pantolon ve gömlek kombinleri de bu sezon çok moda olacak.

Baba Oğul Jean Kombinleri

baba-ogul-kombin-1

Sonbahar aylarının soğuklarından korunmak için bu sezon beyaz jean pantolon ve yine mavi jean ceketler harika kombinlere imza atmanızı sağlayacak. Yine baba oğul kombinlerinde de bu tip kıyafetler göz dolduracak.

Spor Baba Oğul Kombinleri

baba-ogul-kombin-2

Jean ya da keten spor pantolonlar ve üzerine sweetlerle ya da gömlek üstü spor kazaklarla oluşturacağınız baba oğul kombinleri sokak modasının vazgeçilmezlerinden. Bu tip kombinleri sevimli olmak ve hayranlık uyandırmak için tercih edebilirsiniz.

Taraftar Kıyafetleri

baba-ogul-kombin-3

Babalar ve oğullarının en büyük ortak noktalarından bir tanesi de taraftar kıyafetleridir. Maça gidiyormuş gibi taraftar kıyafetleriyle yapılan baba oğul kombinleri çok sevimli oluyor. Annelere bu kombinleri yapmalarını tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.