Maltepe Escort

Bayram İçin Bebek Giyim Önerileri

Bayramlar en çok çocukların sevindiği ve en çok onlar için özel günlerdir. Bebeğiniz için bayram alışverişine çıktınız ve onlara güzel bayramlıklar aldınız. Ya da evde olan temiz ve az kullanılmış kıyafetlerini giydirmeye karar vermiş de olabilirsiniz. Her ne karar vermiş olursanız olun bebek giyim sadece parçaları al ve giydir şeklinde yapılacak kadar kolay bir şey değildir. Şimdi bayramın ikinci günü ve akraba ziyaretlerinin en sık şekilde yapıldığı günler bu gün ile birlikte başlıyor. Ziyaretlere gittiğinizde bebeğinizin de çok şık olmasını istiyorsanız sizlere bayram için bebek giyim önerileri sunuyor ve yapabileceğiniz çeşitli kombinleri de fikir vermesi açısından yazımıza ekliyoruz.

Kız Bebekler İçin Bayramlık Önerileri

Bayramda şık ve tatlı kız bebekleri kombinleri yapmak için sizlere daha moda birkaç önerimiz olacak. Bunlardan ilki anne kız kombinlerinden yararlanmanız. 2015 yılında en çok kullanılan trendlerden bir tanesi anne ve kızın aynı kıyafetleri giydiği kombinler. Annesinin kopyası olan kız bebekler oldukça şirin ve çok şık görünüyorlar.

Anne kız kombini dışında bebeğinize farklı bir kıyafet giydirmeyi düşünüyorsanız şort, t-şört takımlarından ya da kombinlerinden, elbiselerden ve eteklerden faydalanabilirsiniz. Bu tip kombinlerde de dikkat etmeniz gereken önemli bir husus ailecek bebeğinizle uyumlu renkler seçmeniz.

Son olarak kız bebek kombinleri için bu senenin önemli bir trendi olan tütü etek modasından yararlanabilirsiniz. Yine ailecek uyum yaratacak tonlarda seçeceğiniz tütü eteği güzel bir t-şörtle kolayca kombinleyebilirsiniz.

 

Erkek Bebekler İçin Bayramlık Önerileri

Erkek bebekler için yine pantolon-t-şört, pantolon-gömlek ya da şort-tşört kombinlerinden faydalanabilirsiniz.

İkinci önerimiz kız bebeklerde olduğu gibi erkek bebekler için de baba oğul kombinlerini bayram şıklığı için kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz henüz çok küçük ve anne kucağındaysa yine annenin renk tonlarına uyumlu tonlarda erkek bebek kombinleri yapmanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.