Maltepe Escort

Bebekler İçin Yazılı Önlük Tasarımları

Marifetli hanımlar bir kendin yap projesiyle daha karşınızdayız. Bugünkü konumuz bebek önlüğü tasarımları. Vereceğimiz modellerle biraz dikiş biraz da boyama ve süsleme bilen her anne bebeği için harika önlükler yapabilir. Hatta kendi bebeğinizin dışında bu önlüklerden yapıp satarak ev ekonomisine katkı sağlamak da mümkün…

Son zamanlarda yazılı bebek kıyafetleri oldukça moda… Biz de bu trendden harekete geçerek bebeğinize kendiniz hazırlayabileceğiniz önlüklerin yapımını sizlere anlatmaya karar verdik. Önlüğün yapımı ve süslenmesine geçmeden önce kumaş seçiminin önlüğe uygun, kalın ve pamuklu bir kumaş olmasına özen göstermenizi öneriyoruz. Önlükler yazılı olacağı için seçilen kumaşın düz renkli olması daha güzel olacaktır.

bebek-onlugu-kendin-yap

bebek-onlugu-kendin-yap

Öncelikle bir şablon yardımıyla kumaştan önlüğün genel hatlarını keserek kumaştan çıkarın. Şablonunuz yoksa internetten şablon bularak yazıcıdan alabilirsiniz. Daha sonra önlüğünüzün kenarlarına bir su taşı, süsleme ya da kurdele geçerek hem kumaşın atmasını önleyin, hem de önlüğe hoş bir hava katın. Malzeme seçiminde renk seçimlerini tamamen sizin zevkinize ve tasarım yeteneğinize bırakıyorum. Önlük bu şekilde hazırlandıktan sonra sıra geldi üzerine yazısının iğne ve iplik ile işlenmesine. Bu aşamayı makine dikişi şeklinde yapmanızı önermekle birlikte, kurdele nakışının da çok hoş olduğu için aklınızda bulunmasını öneriyoruz. Önlüğün üzerine istediğiniz yazıları yazabilirsiniz. İnternette ve piyasada bulunan esprili önlük tasarımlarındaki yazılara bir göz atmanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.