Maltepe Escort

Bootie Ayakkabılar Nasıl Giyilir?

2015-16 sonbahar-kış kadın modasının en çok kullanılan ayakkabılarından bir tanesi de bootie olarak adlandırılan kısa bot modelleri oldu. Bu ayakkabılar hem soğuktan koruyucu olmaları hem de hafif topuklu ya da düz olmaları nedeniyle hamile ve yeni doğum yapmış anneler için de uygundur. Kısa sürede anne giyimin vazgeçilmez parçalarından olan bootie ayakkabılar nasıl giyilir? Kombinlenir sizlere rehber olacak bir yazı hazırladık.

bootie-ayakkabi-tayt-yada-skinny-pantolon-kombini

bootie-ayakkabi-tayt-yada-skinny-pantolon-kombini

Bootie- Skinny Jean ya da Tayt Kombinasyonu

Çalışan anneler için bu tip kombinler hem çok şık hem de çok rahat oluyor. Eğer kısa boylu biriyseniz pantolonun paçalarını bootie’nin içine koyarak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Boy probleminiz yoksa pantolonun paçalarını 2 kez kıvırarak farklı bir stil yaratabilirsiniz. Pantolonla yapacağınız kombinlerden bir tanesi de pantolonun üzerine kat kat çorap giyip bootie’ti de üzerine giyerek hoş bir görüntü yaratabilirsiniz.

elbise-bootie-ayakkabi-kombini

elbise-bootie-ayakkabi-kombini

Elbise- Bootie Kombinasyonu

Özellikle hamile bayanların tercih edebileceği en boş kombinlerden birisidir. Hamile elbisesinin altına ten rengi çorapla kombinlenen bootiler harikalar yaratmaya yetmektedir. Ayrıca aynı kombini hamile olmayan bayanlar da kullanabilir, hatta kısa etek, şort ya da etek bluz kombinlerinde de bootie çok uyumlu olmaktadır. Eğer kombin sırasında kot etekleri tercih ettiyseniz süet taba rengi bootie kullanmanızı öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.