Maltepe Escort

Büyük Göğüslü Annelere Stil Önerileri

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde hem hormonal değişiklikler hem de göğüslerde süt üretiminin başlaması nedeniyle göğüslerde irileşmeler oluşmaktadır. Emziren annelerin ne giysem probleminin büyük bir kısmını da bu büyük ğöğüsler nedeniyle şık duran kıyafet bulunamamasından kaynaklanmaktadır. Ancak annelerimizin üzülmesine hiç gerek yok. Çünkü bazı anne giyim önerilerine dikkat edilmesi durumunda büyük göğüslerle de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken yazımızda açıkladığımız büyük göğüslü annelere stil önerilerine uyarak bazı tüyolarla onları saklayarak şıklığa kavuşmak hepsi bu.

1- Doğumdan sonra emzirme döneminde büyüyen göğüslerinizi daha şık göstermek için ilk olarak gömleklerden, özellikle de düğmeleri patlatacak gibi görünen dar gömleklerden kaçınmalısınız.

2- Dikkatleri göğüslerden uzaklaştırmak için kalın askılar, göğüsleri toparlayıcı tasarımı ve dikimi olan kıyafetler ve en önemlisi de göğüs dekoltenizi hareketlendirecek aksesuarlar kullanabilirsiniz.

3- Koltukaltlarında derin kesimleri olan ve geniş bluzlar göğüsleri daha büyük göstereceğinden kaçınmanız gereken bir diğer parçalardır.

4- Emziren bu nedenle de göğüsleri irileşen annelerin kaçınması gereken bir diğer parça da straplez mini elbiselerdir. Bu elbiseler göğüsleri aşağı doğru sarkık ve daha büyük göstermesinin dışında boyuda daha kısa göstererek daha kilolu göstermektedir.

5- Göğüsleri daha küçük ve toplu gösteren bir önerimiz de belden oturtmalı elbiseler. Bu elbiseler beli ince göstererek dikkatleri oraya çekerken göğüslerinizi de olduğundan daha küçük gösterecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.