Maltepe Escort

Çocukların Doğum Günü İçin Annelerin Kıyafet Seçimi

Özellikle çocuğunuzun bebeklik döneminde yapılan doğum günü partileri anneler için oldukça önemlidir. Hem bebeğin hayata geldiği ilk yıllar hem de anne adayı için yeni bir yaşamın başlangıcı olduğundan heyecan dolu olur. Anneler parti dekorasyonundan ikramlıklara, doğum günü temasından kendi giyeceği kıyafete kadar çok özenirler. Peki, çocukların doğum günü için annelerin kıyafet seçimi nasıl olmalı? Bu sorunun cevabını sizler için açıklıyoruz.

Anne giyim denildiğinde eskinin aksine günümüzde oldukça fazla kıyafet seçenekleri bulunmaktadır. Hem hamile anneler hem de küçük çocuk anneleri için kıyafet satan mağazalar mevcuttur. Geriye sizin seçim yapabilmeniz için moda kurallarına ve kendi zevkinize başvurmanız kalmaktadır.

dogum-gunu-anne-kiyafetleri

dogum-gunu-anne-kiyafetleri

1- Çocuğunuzun doğum günü için kıyafet seçmeden önce doğum günü partisinin konseptine karar vermenizde yarar bulunmaktadır. Temaya uygun bir kıyafet seçmeniz çok daha güzel olacaktır. Örneğin deniz temalı bir parti verecekseniz annenin daha uçuş uçuş ve rahat bir elbise tercih etmesi uygun olmaktadır.

2- Doğum günü konseptinin dışında annenin kıyafetinin doğum günü çocuğuyla da uyumlu olması önemlidir. Ancak bu aynı renk ve desenlerde kıyafet seçilecek anlamına gelmez, uyumlu olması abartıya kaçmamak açısından yeterlidir.

3- Her ne kadar özel bir davet olsa da anne doğum gününde giydiği kıyafet içinde rahat etmeli, çocuğuyla iyi vakit geçirebilmelidir. Abartılı abiye tarzı kıyafetler hem demode hem de gereksizdir bu nedenle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.