Çocuklarınızı Elektrik Cihazlarından Uzak Tutun

Çocuklarınızı Elektrik Cihazlarından Uzak Tutun
Kasım 20 08:35 2015 Makaleyi Yazdır

Günümüzde vazgeçilmez bir şey olarak elektronik cihazlar hayatımızın hemen hemen her yerinde. Durum böyleyken evimizde ya da dışarıda herhangi bir yerde çocuklarımızın da bu elektronik cihazlardan etkilenebileceği konusu kaçınılmaz bir hal alıyor. Bilhassa çocukların gelişim dönemlerinde bu elektronik cihazlar onları gelişim çağını tamamlamış kişilerden çok daha fazla etkilemektedir.

1

Her geçen gün bir ürünün diğer versiyonu üretim aşamasına girerken bizler bu noktada onları kullananlar olarak birer elektronik cihaz kurbanı olmaktayız. Elbette onları hiş kullanmadan edemeyiz. Hayatımızın belli bir yerine yerleşmiş durumdalar ancak şayet gelişim çağındaki çocuklarımızla aynı havayı soluyorsunuz o vakit bu tip durumlara dikkat etmek zorundasınız.

Elektronik cihazlar  çocuklarınızı mental olarak etkilemekle kalmaz aynı zamanda bilişsel olarak da onun geleceği açısından birtakım sağlıksal sıkıntıları da peşinde getirir. Dolayısıyla bu tip çocuklarınızı etki edebilecek ince konular üzerinde olduğundan daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bir yorum ekle

0 Yorum

Henüz Bir Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu bırakmak için tıklayınız...

Yorum Ekle

Yorumlarınız Güvende Olacak! E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır ve Üçüncü kişilerce paylaşılmayacaktır.
* alanlar girilmesi zorunlu alanlardır.