Maltepe Escort

Diş Buğdayı Partisi Kıyafet Önerileri

Bebeklerin ilk dişleri çıktığında dişlerinin sağlam ve sağlıklı olması için yapılan buğday tatlısına diş buğdayı, yapılan organizasyona ise diş buğdayı partisi denilmektedir. Diş buğdayı partisinde çok çeşitli organizasyonlar yapılmakla birlikte bebek giyim konusunda yaşanan kararsızlıklar ve heyecan anneleri günler öncesinden rahatsız etmeye başlamıştır bile. Ancak, üzülmeyin Agucuk ekibi sizler için harika bebek kıyafeti önerileri sunacak. Bu öneriler sayesinden kafanızda oluşacak fikirlerden çok memnun kalacaksınız.

dis-bugdayi-partisi-dis-figurlu-kiyafet

dis-bugdayi-partisi-dis-figurlu-kiyafet

Sevimli Diş Figürlü Kıyafetler

Kıyafet seçerken en önemli konu parti konsepti olduğu için sevimli diş figürlü kıyafetler kurtarıcınızdır. Çünkü çok düşünmeden partinin konsepti olan dişin resmedildiği kıyafet seçmek konsepte uygun şıklık yaratabilmektedir. Zıbınlardan erkekler için pantolon gömlek takımlarına, kızlar için takımlardan elbiselere kadar çok çeşitli diş resimli kıyafet bulmak mümkün.

dis-bugdayi-partisi-tutu-etek-kombini

dis-bugdayi-partisi-tutu-etek-kombini

Tütü Etek Tişört Kombini

Kız bebekler tütü etekler içinde çok tatlı oluyor. Bu nedenle diş buğdayı partisinde pembe bir tütü etek üzerine diş resimli tişörtlerle yapılan kombinler bebeğinizin prenses olmasını sağlayabilir. Ayrıca tütü etek modelleri için ‘Kız Çocuklar İçin Tütü Etek Modası’ başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

dis-bugdayi-partisi-kucuk-bey-kombini

dis-bugdayi-partisi-kucuk-bey-kombini

Küçük Bey Kombini

Erkek bebeklere en çok yakışan kıyafetlerden bir tanesi de küçük bey havası yaratan takımlardır. Bu kıyafetlerin içinde bebeğiniz tam yemelik şeker olur. Bu nedenle diş figürlü kıyafetler istemiyorsanız küçük oğlunuzun diş buğdayı partisinde bir prense dönüşmesi için en iyi kıyafet takım elbiselerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.