Maltepe Escort

Doğum Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğacak bebeğinizi beklemek heyecan verici bir o kadar da zahmetli. Bebeğinizin dünyaya geldiği dakikalardan itibaren, ilk anlarını ölümsüzleştirmek, yıllar sonra birlikte bakıp gülümseyeceğiniz fotoğraflar çektirmek, yeni anne-babaların sıkça tercih ettiği bir şey haline geldi.

Doğum fotoğrafçılığı yükselen bir trend gibi gözükse de, uygun kişiyi bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Doğum fotoğrafçılığı için fotoğrafçılığın kolları arasında, gerçek karelerin yakalandığı, doğal ve tekrar çekimi olmayan tek kol olduğunu söylesek abartmış olmayız. Böylesi kritik anların yakalanması için seçeceğiniz fotoğrafçıyı belirlerken dikkat etmeniz gereken detaylara bu yazımızda yer veriyoruz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğrafçının önceki işlerine bakın; yapılmış işlerine bakmak fotoğrafçının kullandığı teknik ve kendi tarzı ile ilgili çok fazla ipucuna sahiptir. Onlarca, yüzlerce kişinin beğendiği bir kişi olması, o kişiyi seçmeniz için yeterli olmayabilir. Geçmiş çalışmalarında fotoğraflara kattığı şeylerle mutlaka karşılaşırsınız.

Şirketleştirmiş olup olmamasına bakın; Olumsuz şeyler düşünmek istemeseniz de, şirket olmanın getirdiği zorunlulukları göz önünde bulunduran bir profesyonel, tüm aşamalarında sürecin iyi yürütülmesini isteyecektir, sağlayacaktır.

Anne adayının fotoğrafçıdan alacağı enerjiye dikkat edin; doğum fotoğrafçılığında seçimi en çok etkileyen kriter budur. İletişim yeni başladığı için ortalama ve ortalama üstü olumlu yönde gelişecektir. Doğum öncesi, doğum anı, doğum sonrası çekimlerin tamamında aslında yorulacak, zor zamanlar geçirme ihtimali olacak kişi anne adayıdır. Bu durumun farkında olmanın ötesinde, güven veren ve dinginliğinden emin olduğunuz biriyle çalışmak, çekimlerin sizin için keyif verici olmasını sağlayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.