Maltepe Escort

Dünyanın En Stil Bebeği Freya

Sosyal medya birilerini daha ünlü etti. Ancak bu kez ünlü olan kişi bir bebek… Dünyanın en stil bebeği instagramda ünlü oldu ve şu anda birçok bebek giyim firması için modellik yapıyor.

Freya Fossaceco henüz 6 aylık, fakat bu genç yaşına rağmen Freya instagramda en stil sahibi bebek seçildi. Freya şu anda ayakta durmak için bile çok küçük. Ayrıca cat walk da yürüyemiyor. Ancak bu durum bebek giyim markalarının tasarımlarını tanıtamayacağı anlamına gelmiyor.

Freya’nın annesi 26 yaşında ve tasarım, bebek modası konularında eğitim almış, bu konularla ilgilenen bir anne. İlk olarak instagramda el yapımı bebek kıyafetleriyle ilgilenirken birçok güzel kıyafetle karşılaşmış. Daha sonra bunları başka anneler için de göstermek isteyince şu andaki instagram sayfası doğmuş. Freya bu sosyal medya ağında ünlenmiş ve 6.000’den fazla takipçiye sahip olmuş. Öyle ki, dünyanın en stil bebeği şu anda birçok marka için modellik yapıyor. Sosyal medyada kazandığı ün ve öte yandan en stil bebek ünvanı da cabası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.