Maltepe Escort

Emziren Annelere Giyim Önerileri

Emziren Annelere Giyim Önerileri

Anne giyim konusunda en çok zorlanılan bir dönem de emzirme dönemidir. Gün içinde bebeğini sürekli emzirmek durumunda kalan anneler çoğu zaman nasıl giyineceğine karar veremeyip zorlanmaktadır. Emziren annelerin kıyafet seçimi hem tasarım hem de sağlık açısından özel olmalıdır. Bu bağlamda emziren annelere giyim önerileri anlamında vereceğimiz tavsiyeleri sağlık açısından tavsiyeler ve tasarım açısından tavsiyeler olmak üzere iki grupta toplayabiliriz.

Rahat ve Sağlıklı Kıyafetler Seçin

Emzirme işlemi bebekle anneyi çok sıkı bir şekilde yan yana getirdiği için annenin hele de yaz aylarıysa terlemesine neden olacaktır. Bu neden emziren anneler rahat ve pamuklu kumaşlar gibi teninin hava almasını sağlayan malzemeden üretilmiş kıyafetleri tercih etmelidir. Ayrıca, alınan kıyafetlerin çok sıkı olması süt üretimi ve akışını olumsuz etkilemektedir.

Önü Açık Tasarımları Tercih Edin

Gün boyu çocuğunu emzirmek zorunda kalacak anne özellikle dışarı çıkarken önü fermuarlı bluz ve tişörtleri seçmeniz emzirme işlemini kolaylaştıracaktır. Boydan kıyafetler ise emzirme dönemi boyunca tercih edilmemesi gereken kıyafetler arasında yer almaktadır.

Özel Emzirme Ürünlerine Gardropta Yer Açın

Son zamanlarda emziren annelerin rahatlığı açısından tasarlanmış emzirme ürünleri piyasada yaygın bir şekilde bulunmaktadır. Rahatlığınız açısından emzirme sütyeni, emzirme bluzu gibi kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.