Maltepe Escort

Emzirmeyi Kolaylaştıran Ürünler

Annelerin sosyal ve çalışma hayatında daha fazla yer almaya başlamalarına paralel olarak emzirmeyi kolaylaştıran ürünler de piyasada bir hayli artmıştır. Bu ürünlerden bazıları gerçekten çok gerekli çözümler sunduğu halde bazıları farklı sosyolojik yapıya sahip anneler için gereksiz olarak görülebilmektedir. Bu yazımızda araştırmalarımızdan elde ettiğimiz farklı ürünlere yer vereceğiz. Yeni anneler ve anne adayları ekonomilerine uyanları ve gerekli gördüklerini satın alabilirler.

Emzirme sütyeni ve atleti: Bu ürünler bebeğin emzirilmesinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sütyen klasik sütyenlerin aksine önden bir pencere yardımıyla ya da önde bulunan kopçalardan tamamen açılarak göğsü ortaya çıkarmakta ve bebeğe istenildiğinde zorlanmadan meme vermeyi sağlamaktadır. Öte yandan emzirme gecelikleri de aynı şekilde ve işleve sahip olarak dizayn edilmiştir.

Emzirme gömleği: Önlük şeklinde ön kısma giyilen ve bebeğe meme verilmesi sırasında örtü görevi görerek kadının daha fazla rahat etmesini sağlayan ürünlerdir. Özellikle halka açık alanlarda emzirmeyi kolaylaştırır. Yıkanabilir olanlarının tercih edilmesi daha iyi olmaktadır.

Göğüs pedi: Bilindiği gibi emzirmenin ardından göğüslerden bir süre daha az miktarda da olsa süt gelmektedir. Bu durum özellikle işte veya bir davette olan bayanlar için büyük problem yaratabilir. Göğse peçete konulabilse de kıyafetin altından kötü görüntü yaratabileceği için bu iş için üretilmiş göğüs pedleri daha kullanışlıdır.

Sağma pompası ve kapları: Çalışan ya da sadece belirli dönemlerde süt üretebilen anneler belirli dönemlerde sağma pompalarını kullanarak bebeklerine süt üretebilmekte ve saklama şişeleri ya da torbalarında bunları saklayabilmektedir. Bu anlamda bu ürünler çok kullanışlıdır.

Emzirme yastığı: O ya da U şeklinde bir dizayna sahip olan bu ürünler sayesinde emzirme sırasında çok eğilerek zorlanma ortadan kaldırılmaktadır. Buna bağlı olarak sırt ağrılarında da iyileşmeler görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.