Maltepe Escort

En Güzel Baba Bebek Etkinlikleri

Baba kavramı genellikle aklımıza otorite kavramını getirse de aslında babalarında bebekleriyle kaliteli zaman geçirmesi gerekiyor. Bunu sağlamak için de mutlaka bazı etkinlikler yapması şart. Bu düşünceden hareketle bu yazımızın konusu olarak en güzel baba bebek etkinlik önerilerini sizler için araştırdık. Bebeğinizle mutluluğunuz şimdiden daim olsun.

  • Bebeğiniz oyun oynayamayacak kadar küçükse onu teninize yakın tutarak iki yana sallamanız dahi bir etkinlik haline dönüşecektir. Bu sayede bebeğinize güven duygusunu aşılayabilirsiniz.
  • Eskiden beri oynanan ce-e oyunu en çok babalara yakışmaktadır. Bu oyunu bebeğinizi sımsıkı tutarak yaparsanız aranızdaki bağı güçlendireceğiniz gibi aynı zamanda güven duygusunu da aşılayabilirsiniz.
  • Bebekler her ne kadar kelimeleri anlamasa da siz onunla sohbet ettiğinizde mutlu olurlar. Bu nedenle fırsat bulduğunuz her anda bebeğinizle sohbet etmelisiniz. Bu sayede onu mutlu edebilir ve onu önemsediğinizi gösterebilirsiniz.
  • Sohbet dışında bebeğinize şarkı söyleyebilir, ona güzel kitaplar okuyabilirsiniz. Sizin sesinizi tanıyan bebek babasının yanında olduğunu bu şekilde hisseder ve kendini güvende mutlu hisseder.
  • Bebeğinizin bakımını hep annesine bırakmayın. Ona alışmanız ve baba sevgisini göstermenin bir yolu da bakımıyla ilgili konularda görev almanızdır. Bu nedenle kesinlikle bebeğinize bakın ve ona bakarken de mutlaka sevmekten, onunla konuşmaktan çekinmeyin.
  • Sıcaklığınızı bebeğinize hissettirmek için mutlaka sarılmalı oyunlar oynamanızda büyük fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.