Maltepe Escort

Erkek Bebekler İçin Dekorasyon Önerileri

Bebek bakımında önemli konulardan bir tanesi de bebek odası dekorasyonudur. Bebekler için yapılan dekorasyon şık olmasının yanında odanın daha fonksiyonel olmasını da sağlamalıdır. Hal böyle olunca da uzmanlarca yapılan dekorasyon önerilerinin önemi büyük olmaktadır. Bu nedenle biz de bugünkü konumuzda uzman görüşlerinden yararlanarak erkek bebekler için dekorasyon önerileri başlıklı yazımızı hazırladık.

erkek-bebek-odasi-dekorasyon-temasi-belirleyin

erkek-bebek-odasi-dekorasyon-temasi-belirleyin

Kendinize Tema Belirleyin

Öncelikle dekorasyon denemelerine geçmeden önce kendinize bir tema belirlemenizde fayda var. Tema olarak erkek bebeğinize deniz, futbol ya da gökyüzü temasını seçebilirsiniz. Yaratıcılığınıza bağlı olarak bu temalardan başka daha özgün temalar da bulmanız mümkün. Önemli olan her ne olursa olsun ama bir temanız olsun.

temaya-gore-renk-skalasini-belirleyin

temaya-gore-renk-skalasini-belirleyin

Temaya Göre Renk Skalanızı Belirleyin

Seçtiğiniz tema size renk tonları hakkında da bilgi verecektir. Örneğin odanın dekorasyonu için deniz temasını seçtiyseniz kullanacağınız renk skalası mavi tonları olacaktır.

erkek-bebek-odasi-dekoru-icin-fonksiyonel-mobilyalar-secin

erkek-bebek-odasi-dekoru-icin-fonksiyonel-mobilyalar-secin

Odayı Fonksiyonel Hale Getirin

Temayı ve kullanacağınız renk skalasını belirledikten sonra sıra seçeceğiniz fonksiyonel mobilyalarla odanın kullanışlılığını mümkün olduğu kadar arttırmaya geliyor. Bunun için gömme dolaplardan, hem beşik hemde monte edilen aparatı sayesinde alt değiştirme masası olmasının yanında çekmeceleri de olan mobilyalara kadar birçok tasarım arasından ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.