Maltepe Escort

Eşinizle Özel Bir Gece Geçirmek İçin Seksi Öneriler

İş hayatı, ev hayatı ve en önemlisi de annelik, sizi yordu mu? Artık eşinize vakit ayıramıyor musunuz? Bu duruma çocukları ailenize bırakıp eşinizle özel bir gece geçirmenizin vakti gelmiş demektir. Bu özel geceye hazırlanmanız, güzellik ve bakım konusunda göz kamaştırmanız, eşinizle özel bir gece geçirmeniz için seksi öneriler konulu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

** Tırnaklarınızda nail art ya da dümdüz kırmızı bir renk oje kullanmanızı öneriyoruz. Tırnaklardan başlamak size biraz şaşırtıcı gelmiş olabilir ama tırnaklar aslında erkeklerin en çok dikkat ettikleri husustur. Bakımlı görünmeleri önemlidir.

** Gözler erkekleri etkileyen en önemli kısımdır. Artık bunu bilmeyen yoktur. Bu nedenle eşinizi etkilemek, daha seksi görünmek ve derin duygusal anlar yaşamak için göz makyajınızı abartabildiğiniz kadar abartın diyoruz.

esinizle-ozel-geceye-hazirlanin

esinizle-ozel-geceye-hazirlanin

** Artık çılgın bir genç kız değilsiniz. Ancak yine de bu çekici olmayacağınız anlamına gelmez. Daha zarif ve elegant bir hava yakalamak için tarzınıza uygun şık saç aksesuarlarından destek alın.

** Tutku ve seksi görünüm için koyu renk makyaj en uygunudur. Özellikle kırmızı tonlarında rujları ve koyu renk göz makyajını sizlere öneriyoruz.

** Çekiciliğin bir anahtarı da minimal kıyafet tarzıdır. Bu nedenle siyah ya da beyaz dümdüz bir elbiseyle eşinizin nefesini bir kez daha kesmeye ne dersiniz. Eğer vamp olmak istiyorsanız siyah, daha masum ve bir o kadar da çekici olmak istiyorsanız beyaz renk elbiseleri tercih edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.