Maltepe Escort

Gebelik Şansını Arttırmanın Yolları

Kadının hamile kalmaya en elverişli olduğu dönemde,hiçbir sağlık sorunu olmayan çiftlerden yalnızca %15’i bebek sahibi olabilmektedir.Kadının yumurtlama döneminde,spermle yumurtayı bir araya getirmek çok da kolay bir iş olmamaktadır.Kolaylaştırmanın elbette bir çok yolu vardır. Gelin şimdi sizlerle onlara göz atalım.

1-Düzenli olarak sevişin:  Ne kadar çok sevişirseniz hamile kalma şansınız da o kadar fazla olmaktadır.Normal şartlarda sperm vücudunuzda beş gün canlı kalabilmektedir.Düzenli seks hayatı tam yumurtlama döneminizde spermlerle yumurtanızı bir araya getirme şansını arttırarak döllenme gerçekleşmesini sağlar.Özellikle hamile kalmayı çok isteyen bayanların ovülasyon günlerini daha kolay tespit etmelerini sağlayacak bir yol bulunmaktadır.Hamilelik şansını yükselten yumurtlama dönemlerinin tespitinde tükürükten ovulasyon testi’ni yapabilirler.Amerika’dan gelen Avrupa normlarını yansıtan ve belgelerle ispatlanmış olan bu test T.C Sağlık Bakanlığı onaylı olmaktadır.

2-Kafeini Kesin: Araştırmalara göre kafeini fazla tüketen kadınların gebe kalma ihtimalinin yarı yarıya düşmekte olduğunu gösteriyor.Yarım fincandan fazla tüketilmesi kafeinsiz olmak koşuluyla tüketilmesi ve çok fazla kahve tüketilmemesi önerilmektedir.

3-Eşinizi Serin Tutun: Erkeğin yumurtalıkları etrafındaki ısı spermler için problem yaratmaktadır.Bu nedenle eşinize bol,vücuduna oturmayan pamuklu iç çamaşırı giymesini önerin.Dar kotlar ve pantalonlar gitmesine bu dönemlerde izin vermeyin.

4-Diyet yapmayı bırakın : Yapılan araştırmanın sonuçlarına göre ; Kadınlar kalori alımını düşürdüklerinde,üreme hormonlarındaki seviyede buna bağlı olarak düşmektedir.

5-Beslenme şeklinize zengin ilaveler yapın : Zinc,selenyum,E vitamini ve C vitaminlerini bol olarak tüketin gerekirse takviye olarak alınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.