Maltepe Escort

Genç Annelere Sonbaharda Giyim Önerileri

Anneyseniz gün boyunca birçok şeyle meşgul oluyorsunuz demektir, giyim bu listenin ise genelde en sonunda yer almaktadır. Bu anlamda elbette ki, sizleri suçlamıyoruz çünkü annelik rahat bir yaşam sürdürmek değildir. Ancak bu yoğun hayat sizi bitkin düşürebilir ve zamanla içinde bulunduğunuz dış görünüşten sıkılarak psikolojik bunalıma girebilirsiniz. Bu nedenle genç anneler stillerinden ve özenli giyimlerinden ayrıca bakımlarından asla vazgeçmemelidir. Vaktiniz olmadığı için giyiminize fazla dikkat edemeyeceğinizin farkındayız ancak en azından kendinize güveninizi kaybetmemek için anne giyim kategorimizden bu yazıyla açıkladığımız ufak tüyolara uymanızı öneriyoruz.

genc-annelere-ayakkabi-onerileri

genc-annelere-ayakkabi-onerileri

Gün boyunca çok yorulan ve tam anlamıyla da dinlenemeyen annelere en önemli uyarılardan bir tanesi seçecekleri ayakkabılardır. Daha çok düz kapalı ayakkabılar, sezonun trendi ankle botlar, illa ki topuklu tercih edeceklerse de platform topuklu botlar sonbaharda tercih edilmelidir. Sözünü ettiğimiz bot önerileri hem şıklık hem de annelere rahatlık sağlayacaktır.

genc-annelere-kiyafet-onerileri

genc-annelere-kiyafet-onerileri

Genç anne ve bebekli annelerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu da hareketlerini kısıtlayıcı kıyafetler yerine daha rahat kıyafetleri tercih etmeleridir. Annelik telaşlı bir iş olduğundan bebekli ve yeni yürüyen çocukları olan anneler fazla aksesuar kullanmamalı ya da çocukların çekiştireceği saçaklı kıyafetlerden uzak durmalıdır.

yeni-anneleri-ince-gosteren-oneriler

yeni-anneleri-ince-gosteren-oneriler

Yeni anneler için rahat ve daha bol kıyafetler hem daha stil sahibi olmalarını sağlamakta hem de kendilerine güvenlerini arttırmaktadır. Çünkü yeni anne olmuş bayanların kilo ve vücut şekilleri sürekli değişim halindedir ve bu bazı durumlarda sıkıntı yaratabilir. Annelerin psikolojik anlamda rahat etmeleri hem de şıklığı yakalamaları için ince gösteren stilleri benimsemeleri en doğru yaklaşım olacaktır.

genc-annelere-emzirmeyi-kolaylastirici-oneriler

genc-annelere-emzirmeyi-kolaylastirici-oneriler

Yeni annelerin kıyafet seçerken göz önünde bulundurması gereken bir durum da kıyafetin emzirmeyi kolaylaştıracak özelliklere sahip olmasıdır. Bu nedenle emziren annelerin önden düğmeli gömlek, bluz ya da elbiseleri seçmesini öneriyoruz.

emziren-annelere-giyim-onerileri

emziren-annelere-giyim-onerileri

Siz artık bir annesiniz ve hayatınızda bazı fedakarlıkları yapmak zorundasınız. Bu nedenle seçtiğiniz kıyafetlerin bebeğe zarar vermeyecek yumuşak kumaşlardan yapılmış olmasına ve emzirirken ya da kucağınıza aldığınızda çocuğunuzun zarar görmemesi için fermuar gibi sert detaylara sahip olmamasına özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.