Maltepe Escort

Hamile Gece Kıyafetleri

Hamilelik kadınların hayatlarında belki birkaç kere belki sadece bir kere yaşayabilecekleri, kadına doğanın verdiği en güzel görevlerden biri olan anneliğin ilk yorucu aşamasıdır. Kilo almak, hareket kabiliyetinin azalması, cilt problemleri, tansiyon gibi bir sürü riskle beraber birden alıştığınız düzenin dışında bambaşka bir dünyaya adım attığınızı hissedersiniz.

Bu değişiklik toplantılardan, açılışlardan, düğün ve davetlerden uzak durmanız için elbette bir sebep değildir. Değişen fizik ölçülerinizden dolayı bol kıyafetlerle kamufle olmaya çalışacağınız bir dönem değildir hamilelik. Aksine bebeğinizle ilk kez katıldığınız bu ortamlarda, şıklığınızla göz doldurabilirsiniz.

Hamileler için gece kıyafetleri son yıllarda moda ile paralel gelişiyor. Kendi tarzınızı yansıtan kıyafetlerin hamilelik dönemi için tasarlanmış olanlarını araştırabilirsiniz. Pek çok markanın artık bir hamile katalogu olduğunu düşünürek, kendinizi rahat ve güzel hissedeceğiniz bir hamile gece kıyafeti bulmanızın zor olmayacağını söyleyebiliriz. Butik çalışan moda mağazalarında da şık hamile gece elbiseleri bulabilirsiniz.

Bazı anne adayları hamileliğin tamamında 6-7 kilo alırlar, bebeğin ve suyunun ağırlığı da eklendiğinde 9-10 kiloya kadar aldığınız kilolar vücudunuzda çok az bir değişikliğe sebep olur. Genel olarak formunuzu koruduğunuz, sadece karnınızın belirdiği bir hamilelik yaşıyorsanız, bedeninize oturan kıyafetlerle kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.

 

Özellikle yaz düğünlerinin sıklığının arttığı bir dönemde olduğumuz için, bu tür organizasyonlara katılma ihtiyacınız olabilir. Hem yazlık hem de bir hamile gece elbisesi arayanlar, orta derece bir sırt dekoltesi veya dantel detayları olan elbiseleri sevebilirler. Dekoltenin normal zamanlarda da biraz özgüven işi olduğunun farkındayız, bir süre daha 2 kişilik özgüvenle yaşadığınıza göre, içinizden geliyorsa kendinizi engellemek zorunda değilsiniz.

Taşlı, pullu, iddialı kıyafetleri sevmiyorsanız, bu yazın ten rengi modasıyla bir elbise-ayakkabı kombini yaparak, ihtiyacınız olan şıklığı yakalayabilirsiniz.

İnsanların diğer insanların güzel olan özellikleri vurgulamasını istemek gibi genel bir alışkanlığı vardır. Bacakları güzel olanların kısa etek giyme hakkı, uygun ölçüde göğüsleri olanların dekolte hakkı gibi…Çevrenizde bu tür beklentiler varsa aldırmayın, hamilelik bir kadını en güzel şekillendiren, güzel, keyifli bir hediyedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.