Maltepe Escort

Hamile Kalmanın Basit Yolları

Kadın,kolay hamile kalabilmek için yumurtlama gününü iyi takip etmelidir.Takvim yöntemi olarak özetlenmekte olan bu yöntemle,adetin 1.gününden bir gün sonraki adetinin 1.gününe kadar olan süreç düzgün hesaplanmalıdır.Sonra bu tarihten itibaren beklenen adet gününden 14 gün öne gelecek yumurtlama günü hesaplanabilir.

Düzenli olarak birlikte olmayı deneyin: Ne kadar düzenli olarak sevişirseniz o kadar fazla olarak hamile kalma olasılığınız artacaktır.Düzenli seks hayatı tam yumurtlama döneminizde spermlerle yumurtanınızın bir araya getirme şansınızı arttırır.

Kafeini azaltmalısınız : Araştırmalara göre gebe kalma ihtimalinizi kafein tüketimi yarı yarıya düşürmektedir.Yarım fincandan fazla tüketilen kahve kafeinsiz olmasına dikkat edilmelidir.

Eşinizi serin tutmalısınız : Erkeğin yumurtalıkları etrafındaki ısı spermleri eşler için problem yaratmaktadır.

Diyet yapmayı bırakmalısınız :Yapılan araştırmalarda kadınların kalori alımlarını düşürdükleri zaman üreme hormonlarındaki seviye de düşmektedir.

Beslenme şeklinizi zenginleştirin :Zinc ,Selenyum,E vitamini ve C vitamini tüketimine önem verin.

Zinc ve E vitamini : Zinc,hücre yenilenmesi için fayda sağlarken E vitamini de hücrelerin yenilenmesine katkı sağlamaktadır.Eşinizin spremleri ne kadar güçlü olursa sizin yumurtalarınızın da buna direnme ihtimali o kadar çok düşük olacaktır.

Selenyum: Eşiniz için testosteron ve sprem sayısının artması için selenyum oldukça önemli bir vitamindir.

Vitamin C : C vitamini sperm kalitesinin artmasını sağlayacak ve hamile kalmanıza yardımcı olacaktır.Size Zinc Hücre bölünmesi ve yenilenmesi durumunda gelişme kaybetmemeniz için direnç güçlüğü sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.