Maltepe Escort

Hamile Kalmayı Kolaylaştıracak Öneriler

Hamile kalmak her zaman kolay olmayabilmektedir.Doğru zaman,uygun pozisyon ve sağlıklı beslenme hamile kalmayı kolaylaştırmaktadır.Uzmanlar,hamile kalmayı hızlandıracak ipuçlarını sizlerle paylaşıyorlar.Her alanda olduğu gibi hamile kalmayı düşünen çiftlerin de gebelik eğitimi alması gerekmektedir.Gebelik eğitimi almak gebe kalmayı fazlasıyla kolaylaştırır ve gebelik sürecinin sağlıklı ve rahat bir biçimde geçmesini sağlamaktadır.

Tiroit bezlerinizin iyi çalıştığından emin olun : Tiroit rahatsızlığı özellikle 20’li ve 30’lu yaşlardaki kadınlarda çok sık görülmektedir.Tiroit bezi rahatsızlığı hamile kalma oranını oldukça düşürmektedir.Bu nedenle eğer tiroit bezi rahatsızlığınız varsa kontrol altında tutmak ya da tedavi olmanız gerekmektedir.

Bir yumurtlama dönemi hesaplama aygıtı kullanın : Yumurtlama yani ovulasyon dönemi diye adlandırılmakta olan verimli olduğunuz günleri hesaplayan pek çok cihaz bulunmaktadır.O günlerde seks yapmak hamile kalma şansınızı fazlasıyla arttıracaktır.Yani hızlı hamile kalmak için ovulasyon hesaplama cihazlarından faydalanmanızın size büyük katkısı olacaktır.

Alternatif seks günleri: Her güne alternatif olarak belirlediğiniz dönemlerde seks yapmanız hem performansınızı yükseltir hem de hamile kalma şansınızı fazlasıyla arttıracaktır.

Seks için misyoner pozisyonu kullanın : Hamile kalmayı çok isteyenler için genellikle misyoner pozisyonu önerilmektedir.Eşinizin üstte sizin ise altta olduğu bu pozisyon hamilelik şansınızı arttırmaktadır.

Zengin ve dengeli beslenmeye önem gösterin: Daha çabuk ve hızlı hamile kalmak istiyorsanız dengeli beslenmeye önem vermek zorundasınız. Eşinizin de beslenmesine kendinizin ki kadar dikkat etmelisiniz ve besin değeri açısından zengin besinlerle beslenmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.