Maltepe Escort

Hamileler İçin Stil Önerileri

Etek modelleri uzun, kısa, balık etek, kloş etek ve daha birçok çeşitte olmaktadır. Bu kadar çeşitli olmaları ise etekleri her kesimden bayan için vazgeçilmez hale getirmiştir. Özellikle havaların tam soğumadığı şu günlerde etek oldukça kullanılabilir bir parçadır. Aynı şekilde hamile giyimde de eteklerin yeri oldukça geniştir.

Hamile bayanlar daha çok uzun ve daha geniş tarzda etek modellerini tercih etmektedir. Bunun nedeni hamilelik sürecinde vucütta meydana gelen değişimlere en uygun modelin bu olmasından kaynaklıdır. Peki, hamileler hangi etek modelleriyle ve hangi saç modeliyle kullanarak kombin oluştururlarsa şıklık konusunda daha başarılı olabilirler? Aslında bu sorunun cevabı birçok faktöre göre değişse de genel olarak sizlere fikir vermesi için birkaç cümle ile özetlenebilir.

İlk olarak hamile bayanlar her ne kadar uzun ve bol etekleri tercih etseler de eğer armut tipli bir bayan değilse dar mini etekler de tercih edilebilir. Ancak, hamile bayanın fazla kilo almamış olması mini eteği daha iyi göstermektedir. Son olarak hamile bayanların kullanabileceği saç modelleri salık saç, at kuyruğu ve örgülerdir. Topuz ise tercih edilmemesi gereken bir modeldir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.