Maltepe Escort

Hamileler Yazın Ne Tür Kıyafetler Tercih Etmeli ?

Hamileleri yazın en çok düşündüren konu kıyafet olmaktadır.Peki hamileler yazın ne tür kıyafetler tercih etmelidir? Hamile kıyafetleri nasıl olmalıdır ? Hamilelik haberini alan anne adaylarının hayatında bir çok değişim olmaktadır.Bu değişimlerden birisi de hamileliğin üçüncü ayından itibaren yaşanan kilo artışlarıdır.Kilo alımıyla anne adaylarında ne giyeceğim telaşı başlamaktadır.Seçimlerini yaparlarken önce bebeğinin rahatını düşünen anneler yazın ne tür kıyafet giyecekleri konusunda çok fazla karar veremedikleri ve karar verirken birçok unsuru göz önünde bulundurmalıdır.

Peki ama hamileler yazın nasıl giyinmelidir ? Naylon gibi vücut ısısını arttıran ve sıvı kaybetmenize sebep olan kıyafetler yerine,terletmeyen pamuklu ve keten kıyafetleri tercih etmeniz sizin için rahatlık sağlayacaktır.Güneş ışınlarını çeken koyu renkli kıyafetler yerine vücudunuzu daha serin tutacak olan açık renkli kıyafetleri tercih etmelisiniz.Başınıza sıcak geçmesini önlemek için yazın vazgeçilmezi olan şapkaları tercih etmelisiniz.Dar pantalonlar yerine daha geniş ve beli sıkı olmayan bebeğinizi rahatsız etmeyecek olan şortlar ve bol elbiseler tercih etmelisiniz.Yazın hamilelikte hava almama sonucu sık yaşanan vajinal mantar sorununu ortadan kaldırmak için pamuklu ve ince iç çamaşırları tercih etmelisiniz.

Hamilelerin ayakkabı tercihi nasıl olmalıdır : Topuklu ayakkabı birçok kadın için tutku olsa da hamileler yazın düşme tehlikelerini göz önünde bulundurmalı,alçak topuklu ayakkabıları tercih etmelidirler.Giyilen ayakkabının bebeğin sağlığını etkilediğini bilen anne adayları,tercihlerini düz ve ince yapılı ayakkabılardan yana değil de,vücut ağırlıklarını dengeleyecek olan 2-3 cm yükseliğinde geniş ve bağcıksız ayakkabılardan yana yapmalıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.