Maltepe Escort

Hamileliğinizi Tarzınızla Bütünleştirin

Hamileliğin özellikle ilerleyen aylarında giyecek bir şey bulamama ya da giydiklerini kendine yakıştıramama anne adaylarının gündelik sorunları arasındadır. Kıyafetlerin üzerinizde nasıl durduğu kadar, içinde kendinizi nasıl hissettiğinizde önemlidir. Seçtiğiniz kıyafetlerin rahatlığı sadece fiziksel rahatlıkla değil, aynı zamanda size hissettirdiğiyle alakalıdır.

Seçtiğiniz kıyafetlerle kendinizi iyi hissetmenizin, kıyafetlerin sizin tarzınızla bütünleşmesiyle alakası görmezden gelinemez. Günlük hayatta daha önce kullandığınız kıyafetleri, hamilelikle değişen ölçüleriniz için aldığınız yeni kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Ya da kendi tarzınıza uygun elbiselerin, eteklerin hamileler için tasarlanmış kesimleriyle, kendinizi rahat ve şık hissedebilirsiniz.

Günlük hayatta sıkça skinny jeans kullananlar, hamilelik süresince bu kot pantolonlarından vazgeçmek zorunda değiller;

hamileler-icin-skinny-kot

hamileler-icin-skinny-kot-2

Kot pantolonun kullanımını elbette skinny jeanslerle kısıtlamamak gerekir. Hamileliğiniz süresince kot pantolonları normal kesimlerle ya da kot tulum olarak kullanma imkanınız da var.

hamileler-icin-kot-pantolon

hamileler-icin-kot-tulum

Rahat şeyler giymek her hamilenin hakkı, üstünüze oturan kıyafetleri seviyor, kotlardan ziyade pamuklu kumaşları tercih ediyorsanız, farklı tayt modelleri ile beğendiğiniz kazakları, sweatshirtleri kombinleyebilirsiniz.

hamileler-icin-desenli-tayt-converse-ayakkabi

Sonbaharda hamilelerin tercih edebileceği bir diğer kıyafet alternatifi ise, şalvar pantolonlar;

hamileler-icin-salvar-pantolon

Daha sıcak günlerde tercih edebilebileceğiniz rahat şortlar da bebek bekleyen anne adayları için tercih edebilecek kıyafetler arasında. Tarzınıza yakın hissediyorsanız, rahat kumaş şortları, spor ayakkabılarla ya da yürüyüş ayakkabıları ile kullanabilirsiniz.

hamileler-icin-rahat-sort

Biraz daha iddialı bir tarzınız varsa ya da günlük kıyafetlerin dışında farklı bir şıklık yaratmaya ihtiyacınız varsa deri tayt ve deri montlar da bir seçenek olarak, elbise dolabınızda yer vermek isteyeceğiniz parçalar arasında mutlaka olması gerekenler arasında.

hamileler-icin-deri-tayt

hamileler-icin-deri-mont

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.