Maltepe Escort

Hamilelikte İyi Görünmek İçin İpuçları

Hamilelikle birlikte değişen dış görünüşü, aldığı kilolar, daha çabuk yorulan, yapılacak daha çok işi ve daha az zamanı olan anne adayı, zaman zaman kendine güvenle ilgili sorunlar yaşayabilir. Bilinmesi gereken şey ise, bu sürecin hemen hemen bütün anne adaylarında benzer bir döngü ile yaşandığıdır.

Yine de kendini canlı, güzel, iyi hissetmek isteyen anne adayları bu önerilerimize kulak verebilir;

Sadelik En Kullanışlı Yöntemdir

Anne adaylarının tercih edeceği sade kıyafetler, düz renkler, daha az takı bu dönemde size ferah bir görünüm sağlayacaktır. Büyük desenli kıyafetleri bu dönem tercih etmemenizde fayda var.

Pozitifliğinizi Ortaya Çıkaracak Kıyafetler Tercih Edin

Kilo alıyor olmanızın sizi bol kıyafetler giymeye, gizlenmeye itmesin. İçinde kendinizi rahat ettiğiniz kıyafetleri seçerken, hamileliğinizi de yaşadığınız seçimler yapmaya çalışın.

Saç Şeklinizi Değiştirebilirsiniz

Hamilelikle birlikte yüz şekliniz de değişecektir. Kullanmakta olduğunuz saç modeli, bu dönemde size eskisi kadar yakışmayabilir. Yeni saç modelleri, yeni takılar deneyebilirsiniz.

Duruşunuzu Takip Edin

Değişen kilonuzla duruşunuz da değişmeye başlayabilir. Sırt ağrısı, bu dönemde en sık rastlanan, duruş bozukluğuna bağlı ağrıdır. Yürüyüşlere, dik durmaya çalışmaya zaman ayırarak, duruş bozukluğunun gelişmemesi için çaba gösterin.

Ayakkabılar Önemlidir

Hamilelikte kadınların en büyük sıkıntılarından biri doğru ayakkabıyı bulamamak, hangi modeli giyeceğine karar verememektir. Seçtiğiniz ayakkabıların, öncelikle sağlık için uygun olduğundan emin. Topuklu ayakkabılar kadar, tamamen düz ayakkabılar da sağlıklı kabul edilmeyen ayakkabılar arasında, aklınızda bulundurun.

Vaktiniz Oldukça Uyuyun

Uyku vakitlerini kaçırmayın. Uyku kalitenizi artırmak için yapabilecekleriniz varsa gözden geçirin.

Egzersize Zaman Ayırın

Olası hastalıklara karşı bağışıklığını geliştiren ve doğuma hazırlayan egzersizler, hamilelik boyunca iyi görünmeniz için olmazsa olmazlar arasında.

Doğru Makyaj Kendinizi İyi Hissetmenize Yardımcı Olur

Hamilelikle birlikte makyaj yapmayı bırakmak uygun bir karar olabilir. Ancak kendinizi solgun ve renksiz hissettiğiniz zamanlar olabilir. Daha sade bir makyaj tercihiyle kendinizi bakımlı hissedebilirsiniz. Göz altı kapatıcıları, doğal tonlarda makyaj, anne adaylarının hamilelikte daha iyi görünmek için tercih ettiği ürünler arasında.

İyi Beslenin & Bol Su İçin

Dengeli ve sağlıklı bir beslenme programı ve bol bol su içerek kendinizi daha canlı hissedebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Sağlığınız için gerekli olan besinleri, sevmeseniz de tüketin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.