Maltepe Escort

Hamilelikte Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Hamilelik boyunca kıyafet seçiminde olduğu gibi mayo seçiminde de bayanlar çok zorlanmaktadır. Çünkü gebeliğin ilerleyen evrelerinde karın, kalçalar ve göğüsler büyümekte, bayanlar çok farklı görünüm almaktadır. Bu nedenle hamileyken utandığı için denize girmekten çekinen anne adayları dahi olmaktadır. Ancak böyle bir kısıtlamaya gerek yok. Uygun bir mayo seçtiğinizde denizin, güneşin ve kumun tadını kıyasıya çıkarabilirsiniz.

hamile-mayo-secimi

Öncelikle göbeğinizi rahat ve açık bırakan bikini modellerini düşünmenizi öneriyorum. Çünkü her ne kadar karnının büyümesi nedeniyle bayanlar utanıp bikiniden uzak dursalar da buna gerek yok çünkü annelik çok kutsal ve bu kutsal yolda utanılacak bir şey de elbette ki olmamalı. Bikiniyi ısrarla tercih edin dememizdeki neden ise karnı sıkmaması. Hem sizi hem de bebeğinizin rahat olması. Mayo da denize girmek için seçilebilir, ancak karın bölgesinin sıkı olmamasına özen gösterilmelidir.

Mayo ya da bikini giydikten sonra rahat edemeyecek gibi olursanız, kimono ve pareo ya da plaj elbisesi gibi plaj giyim ürünlerini tercih etmeniz sizi iyi hissettirir. Bu kıyafetlerinizi hoş terlik ve plaj çantalarıyla kombinleyerek plajın en kokoş anne adayı olmayı ihmal etmeyin. Hormonlarınız dengenizi kaçırmış, kilo almış olabilirsiniz ancak siz hala kadınsınız ve çok hoşsunuz bunu unutmayın. Son olarak söylemek istediğim ise hamileliğinizin ilk dönemlerinde hamilelik öncesi kullandığınız mayo ya da bikiniyi kullanmanızda hiçbir sakınca olmaması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.