Maltepe Escort

İstanbul Uluslararası Anne Bebek Ürünleri Fuarı Açılıyor!

Sadece anne-bebek konularında tecrübe kazanmak değil aynı zamanda yapılan etkinliklerden, teknolojik gelişmelerden de haberdar olmanızı amaçladığımız için siz annelere haberler kısmından gelişmeleri de aktarıyoruz. Önemli etkinlik haberlerini de sitemizden öğrenebilirsiniz.

Her yıl düzenlenen ‘İstanbul Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’ bu yıl da 13-17 Ocak 2016’da CNR Expo Center’da kapılarını anne, baba ve çocuklara açacak. Sektörden önemli markaların katılımıyla gerçekleştirecek olan fuara 370 firma ve 750 markanın katılması bekleniyor. Önemli ve eğlenceli etkinliklerin yapılacağı fuarda tüketecilerin seçeceği kıyafetten mobilyaya, bebek araç gereçlerinden mobilyaya kadar çok çeşitli marka ve firmalara da ödülleri sunulacak.

Çocuk mankenler eşliğinde yapılacak defilelerden bebek ve çocuklara özel sempozyumlara, annelik konularının tartışılacağı söyleşilerden çocuklara özel eğlenceli etkinliklere güzel vakit geçirmek, vakit geçirirken de yararlı bilgiler edinmek isteyenlerin İstanbul’da yapılacak fuara katılmalarını öneririz. Üstelik sadece Türk markaları değil, dünyadaki piyasa ve pazarı da takip etmek isteyenler için bu etkinlik bulunmaz bir nimet adeta. Çünkü 100 farklı ülkeden katılım bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.