Maltepe Escort

Kadınların Limitsiz Tutkusu: Ayakkabılar

pictures 2

Bugün iyi bir ayakkabı giymek dünyanın şu andaki hali ve geleceği ile ilişkilendirildiğinde, ayakkabı üreticilerinin ve ayakkabı tasarım trendlerinin gündeminde sınırları zorlamak, deneysellik, radikalizm, sürdürülebilirlik konularını öne çıkarıyor. Bilgi teknolojileri devrimi, yaratıcılık alanını değiştirdi, genişletti, her yönüyle etkilemeyi sürdürüyor. Bilginin ve imgelerin bu denli hızlı ve kolay yayılabildiği bir dünya, ayakkabı üretim ve kullanımında yaratıcılık – özgünlük kavramlarının yeniden sorgulanmasını beraberinde getirse de kabul edilmeli artık pek çok hayali gerçekleştirmek olası. Nitekim güncel babet ve babet modelleri üretiminin küresel konularla, sorun, veri ve olanaklarla buluştuğu bir kategoride yer alıyor. Bu ürünlerin hamile olan kadınları için yapım aşamasında üretim ekipleri, yerkürenin belli başlı merkezlerinde yapılarını, tasarımlarını gerçekleştirebilmiş ve gerçekleştiriyor. Çoğu ise cesur ve büyük formlarla kendini gösteren büyük ölçekli, iddialı çalışmalar. Avrupadaki ülkelerde bu tür üretimlerin çoğunun yeri sergileme proje mekanları. Öte yandan artık üretim mekan ile bütünleşmiş durumda.

Bilhassa yeni doğum yapmış kadınlar için ayakkabı üreticileri kendi üretimlerinin tek bir mekan altında sıkışıp kalmasını istemiyorlar. Sonuç olarak bu doğrultuda hamile kadın ayakkabı ve modelleri de sürekli yayılım halinde. Bu tür üretim çerçevelerinde çalışma içerisinde yer alan ekip üyeleri her projede değişken olabiliyor; sayıları artıp azalabiliyor. Zira hamile kadınlar ve doğum sonrası ayakkabı kullananlar için sadece küçük numara bayan ayakkabı ve büyük numara bayan ayakkabı modelleri ile topuklu ayakkabı ve babet üretimin kendisi yetmiyor, aynı zamanda üretim bir marka olabilmeli. Zira küçük numara bayan ayakkabı ve büyük numara bayan ayakkabı modelleri ile topuklu ayakkabı ve babet satışlarından dolayı üretimin bir sanal grubu da olmalı. Böylelikle çalışma sunumlarında, ürünün web sitesi tanıtımında ilginç kompozisyon, logo, ad ve sunum tekniklerinde dahi algınıyor bu. Bu tarz çalışma temposunun getirisi her zaman daha çok ses getiren heybetli ürünlerdir.

pictures 3

Kimi zaman bir ayakkabının genişliği ve ağırlığını tahmin dahi edemezsiniz. İşte bu tür ayakkbıların görünüşündeki o heybet ve kuvvet, sürüşünüzün her anında da mevcut oluyor diye ekleyebiliriz. Sonuç olarak yaratım ve gelişme çerçevesinde ilerleyen bu tür bir üretimin sonu gelmiyor. Aksine nesiller nesiller boyu aktarılıp gidiyor. Bu da bize ayakkabı dünyasında belirgin trendlerin olup olmadığına dair durumu sorgulatıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.