Maltepe Escort

Kış Şıklığı

Bildiğiniz üzere kış ayları kapıda. Birçok kadın kış aylarında şıklığı yakama konusunda birtakım sıkıntılar çeker ancak kış aylarında şıklığı yakalamak hiç de sandığınız kadar zor değil. Sizin için kış aylarında şıklığı yakalamak için aşağıda ufak tefek ipuçları hazırladık. İşte aradığınız kış şıklığı!

1

  1. İpek Kumaşlar Kullanın

Kış günlerinin vazgeçilmez kumaşı olan ipek kumaşın günlük yaşam içerisinde kullanılması sizi gittiğiniz hemen her yerde şık gösterecektir. Bilhassa yeni sezonun kış modasına uygun birçok ipek gömlek üretilmekte. Basic bir pantolunun üzerine ipek bir gömlek kullanarak günü kurtarabilirsiniz.

2

2. Renkli Çoraplar Kullanın

Kış aylarındayız diye üzerinize renkli bir şey alamayacağınızı düşünmeyin. Kış ayları için özel olarak üretilen renkli çorap modelleri bulunmakta.Üzerinize giyeceğiniz elbise modellerine göre uygun renkli çorap seçerek kış ayına özel kendi kombininizi yaratabilirsiniz.

3

3. Ayakkabılarınızda Parlak Renkler Kullanın

Kış aylarında siyahlara bürünmenize hiç gerek yok. Gün içerisinde kış aylarının yansıttığı o karanlığa uygun parlak renkler kullanabilirsiniz. Kış aylarının en vazgeçilmez parçası olan ayakkabı modellerinde parlak renkler kullanırsanız gün içerisinde dikkat çekici unsurları yakalamış olursunuz.

4

4. Saçlarınızda Toplu Modeller Kullanın

Saçlarınızı kış aylarında toplamanız kendinizi daha ön plana çıkarmanızı sağlayacaktır. Öte yandan giyeceğiniz kıyafetler saçlarınızı topladığınızda bulunduğunuz her ortamda ön plana çıkacağı için sizi çok daha zarif gösterecektir.

11

5. Smoke Makyaj Modelleri Kullanın

Kış aylarında koyu renkli, smoke makyaj modelleri sizi her içerisinde bulunduğunuz ortama uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.