Maltepe Escort

Kışlık Kız Çocuk Örgü Elbise Modelleri

Kışın soğuklarından çocuklarınızı örgü elbiselerle korumak istiyorsanız bebek giyim bölümümüzde bugün kışlık kız çocuk örgü elbise modelleri konusuna yer veriyoruz. Tığ işinden şiş örgüsüne, daha ağır modellerden rengarenk canlı modellere kadar bu sezon her türlü örgü modelini yapabilmek mümkün. Tasarımı seven ve becerikli bayanları iş başına davet ediyoruz.

Şişle Örülen Modeller

bebek-orgu-elbise-modelleri

Bu modeller daha çok yünle robadan yani yakadan başlayarak tek parça halinde örülmektedir. Ancak parçaların birleştirilmesiyle yapılanları da bulunmaktadır. Dümdüz tek renk olarak örülerek üzerine işlemelerle süslenenler olduğu kadar renkli iplerle yapılanlar ya da farklı örneklerin kullanıldığı modelleri de bulmak mümkündür. Hangi modelde karar kılıp öreceğiniz konusunda sizin zevkleriniz ve birazda maharetli elleriniz yönlendirme yapacaktır.

Tığla Örülen Modeller

tig-orgu-elbise-modelleri

Tığ işi olarak yapılan kız çocuk elbise modelleri daha çok motiflerin birleştirilmesinden oluşturulmaktadır. Bunun dışında dantel örnekleri kullanılarak tek parça olarak örülenleri de bulunmaktadır. Motiflerden farklı desenlerde elbiseler üretmek mümkün olmaktadır.

Farklı Tasarımda Elbiseler

karisik-teknikler-elbise-modelleri

Son zamanlarda farklı örgü tekniklerinin ya da farklı malzemelerin bir arada kullanılarak yapıldığı kız çocuk elbiseleri de mevcuttur. Örneğin bayanlar kumaş parçalarını tığ örgüyle birleştirerek çok hoş ve şık elbiseler ortaya çıkarmaktadır. Bunun dışında şiş örgüsü parçaların tığ örgüsüyle birleştirildiği özgün tasarımlar da görülmektedir. Kararınızı vererek kendi tasarımlarınızı da mutlaka yapabilirsiniz. Şimdiden sizlere keyifli örmeler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.