Maltepe Escort

Kıvırcık Saçlı Bayanlar İçin Saç Bakımı

Kıvırcık saç bazı bayanların hayallerini süsleyen bir saç tipidir. Sezonun saç modası ne olursa olsun onlar için vazgeçilmezdir. Güzel görünmesinin yanında kıvırcık saç bakımının zor olmasıyla da ünlü bir saç tipidir. Kıvırcık saçların bakımını en çok zorlaştıran konuların başında saçın kıvırcık olması nedeniyle çok sık düğümlenmesi ve bu düğümleri açma sırasında da çok kolay yıpranmasıdır. Ancak üzülmenize ve endişelenmenize mahal vermeden kıvırcık saçlı bayanlar için saç bakımı fikirlerini güzellik ve bakım bölümümüzden okuyabilirsiniz. Sözü edilen fikirler sizlere sadece bir fikir vermekle kalmayacak aynı zamanda da sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızı da sağlayacaktır.

Bahsedilen talimatlara kıvırcık saçların kesim şekliyle başlamakta fayda bulunmaktadır. Çünkü ancak doğru şekilde kesilmiş saçlara doğru bir bakım uygulanabilmektedir. Kıvırcık saçların kesiminde önem verilmesi gereken husus saçın ne çok kısa ne de çok uzun kesilmesidir. Çok kısa kesilmiş bir kıvırcık saç istenmeyen aşırı kıvrılmalara neden olacağı gibi çok uzun saç da düğümlenme problemini arttıracaktır. Diğer yandan saç bakımı yaparken kıvırcık saçlar kesinlikle krem ve saç bakım ürünleri ile taranmalı, tarak olarak da iri dişli aralıkları geniş taraklar tercih edilmelidir.

Kıvırcık saçlar için bir diğer önemli problem de saçın aşırı elektriklenmesi ve de kabarmasıdır. Kabarmayı engellemek adına maskelerden ve saç bakım ürünlerinden yararlanacağınız gibi evinizde bulunan ürünlerle hazırlayacağınız tarifleri de tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.