Maltepe Escort

Nasıl Daha Hızlı Hamile Kalınır ?

Çoğu kadının hayali önce evlenmek daha sonra ise çocuk sahibi olmaktır. Bu bağlamda bakıldığı zaman hamile kalmak da çok basit gibi görünse de yapılan bazı ufak hatalar bu konuyu bir hayli uzatabilmektedir. Peki, daha hızlı hamile kalmak mümkün mü? Ya da Nasıl daha hızlı hamile kalınabilir?

Bu konuya değinilmeden önce şu belirtilmelidir ki ilk hatayı gözden geçirmeniz mümkün olsun. Eşiniz ile yaptığınız ilişkinin zamanı yani ovulasyon dönemi bu bağlamda bir hayli önem taşımaktadır. Bazı çiftler bu konuya gereken önemi vermediği için yanlış zamanda ilişki yaşadıkları ve bunun sonucunda da hamilelik olmadığı için kısırlık akla gelebilir. Fakat doğru zaman her zaman önemlidir. Bu konuda bazı programlar da bir hayli ön plandadır. Adet günlerinizi kaydedebileceğiniz ve bunun akabinde de size ovulasyon dönemi için bilgi veren programlar işinize yarayabilir.

Bunun yanı sıra yapılan bir yanlış da pozisyona önem vermektir. İlişki sırasındaki pozisyonunuzun pek bir önemi yoktur. Sadece dikkat edeceğiniz ilişki sonrasında sırt üstü yaklaşık olarak 15 dakika uzanmanız gerektiğidir. Yatakta biraz daha zaman geçirmeniz ve hemen duşa koşmamanız bu bağlamda önem arz eder.

Dengeli beslenme ve su içmek bu konuda da bir hayli önem taşıyan unsurdur. Bunun yanı sıra rahat olmanız gerekir. İlişki yaşamadan önce gevşemeniz ve ilişkiyi çocuk için değil isteğiniz olduğu için yapmanız gerekir. Kendinizi şartlandırmanız bu bağlamda olumsuz etkiler gösterecektir. Sigara ve alkol bu konuda bir hayli etkili olan olumsuz etkendir. Çocuk istiyor iseniz bu kötü alışkanlıklardan da vazgeçmeniz hamilelik olasılığınızı artıracaktır.
Genel olarak bakıldığı zaman hamile kalmak çok da zor bir durum değildir. Doğru zaman ve stressiz bir ilişki sonucunda hamile kalabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.