Maltepe Escort

Probiyotik Bebek Ürünleri Raflardaki Yerini Aldı

Uzmanların da sıklıkla söylediği gibi bebeklerin ciltleri biz yetişkinlerin ciltlerinden oldukça farklıdır. Bu farklılık hassas ve henüz gelişimini tamamlamadıkları için de dışarıdaki tehlikelere karşı korumasız olmalarından kaynaklanmaktadır. Hal böyle olunca da bebek cildinin olumsuz çevre koşullarından ve özellikle de kimyasallardan korunması gerekir.

Bebekler anne karnında oldukça hijyenik ve korumalı ortamda bulunurlar. Doğum sırasında bebeğin cildi için anne tarafından güzel bir hediye sunulur, probiyotikler. Probiyotikler doğum sırasında bebeğe geçerek tüm cildi kaplar ve belli bir yaşa kadar da koruma sağlar. Bu nedenle kullandığınız kimyasallar bu probiyotik florayı bozarak bebeğin dış etkenlere karşı korumasız hale gelmesini sağlamaktadır. İşte uzmanlar probiyotik örtünün bozulmaması için annelere kimyasal kullanımını kesinlikle önermemektedir.

probiyotik-bebek-cilt-bakim-urunleri

probiyotik-bebek-cilt-bakim-urunleri

Probiyotik Bebek Ürünü Nedir?

Bebeklerinizin doğal probiyotikle kaplı olan cilt yapısını bozmamak ve normal doğumla dünyaya gelmediği için probiyotik örtüye sahip olmayan bebekler için uzmanlar probiyotik içeren doğal malzemeleri önermektedir. Bunlar evde yoğurt, sirke gibi probiyotik içeriği yüksek ürünlerle hazırlanabilecek ürünler olabileceği gibi son zamanlarda bazı markalar da probiyotik bebek ürünü çıkarmaktadır.

Son zamanlarda birçok markanın piyasaya sürdüğü probiyotik şampuan, krem, bebek yağı ve pişik kremi gibi birçok ürünün anneler tarafından tercih edilme oranı artmaktadır. Bu ürünler ciddi laboratuar çalışmalarının sonucunda üretilen ürünlerdir. İçeriklerinde doğal malzemeler barındıran bu ürünler doğal bitki özleri, probiyotik özellikli doğal malzemeler ve kaynak suyu gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.