Maltepe Escort

Şirin Mi Şirin Örgü Bebek Yelek Modelleri

Kış aylarının gelmeye başladığı şu günlerde el işlerinde marifetli bayanların kendin yap bölümümüzde örgü bebek yelek modelleri arayışına girdiğinin farkındayız. Biz de bu ihtiyaca cevap verebilmek için annelerimize birbirinden güzel örnek ve modelleri karşınıza getiriyoruz. Sizlere muhteşem fikirler verecek olan bu modelleri kullanarak şık ve şirin yelekler oluşturabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin kış aylarında soğuktan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Örnekli bebek yelek modelleri

Pirinç örneğinden saç örgüsüne, kesme şekerlerden patlak kahvelere bebekler için uygun birçok örnek arasından birine karar vererek şık yelekler oluşturabilirsiniz. Örnek seçiminizde çok fazla ağır örnekler tercih etmemeye, renk seçiminizde ise açık tonlar kullanmanızı tavsiye ederiz. Ördüğünüz yeleğe birbirinden şirin düğmeler dikerek şıklığına şıklık katmayı da unutmayın.

İşlemeli bebek yelek modelleri

Bebek yeleği öreceklerin her ne kadar aklına doğrudan örnekli modeller gelse de aslında düz örgülerle de harika yelekler yapılabilmektedir. Dümdüz ördüğünüz bir yeleğin üzerine renkli iplik ya da kurdelelerle istediğiniz figürü işleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan görüntü karşısında sizde yaptığınız işe hayran kalacaksınız.

Erkekler için cepken tarzı yelek modelleri

Erkek bebeklerin takım elbiselerinin içine ya da gömlek giydirdiğinizde üzerine cepken tarzında yelekleri tercih etmek çok şirin olmaktadır. Özellikle küçük bey kombinleri için bu etek kısımları sivri şekilde örülen modeller ısırmalık bebekler yaratmaktadır. Eğlenceli kombinler için bu modellerin farklı tiplerini aşağıdaki galerimizde görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.