Maltepe Escort

Sonbaharda Annelerin Tercihi Loafer Ayakkabılar

Sonbaharda annelerin tercihi loafer ayakkabılar olmasını öneriyoruz. Çünkü loafer ayakkabı modelleri hem şık hem de çok rahat. Ayrıca sizi gündüzden geceye de çok kolay şekilde taşıyabiliyor.

Hem çalışan hem de eve geldiğinde çocuklarına ve eşine bakmakla yükümlü olan anneler gün içinde çok yoruluyor. Bu nedenle de gün içinde rahat edebilecekleri ayakkabılara ihtiyaç duymaları çok normal. 2016-17 sonbahar-kış modasında ön plana çıkan loaferlar bu nedenle anneler için çok uygun. Zaten şehirli kadının mücadeleci hayatının güzel bir temsilcisi bu ayakkabılar.

loafer-ayakkabi-modelleri

loafer-ayakkabi-modelleri

Loafer ayakkabılar aslında maskülen bir havaya sahip, ancak düz tabanları olması nedeniyle çok rahat. Babetlerden farkları ise bir tabanlarının olması. Loafer ayakkabıların maskülen tavrını feminen kıyafetlerle kırmak da bu sonbaharda çok moda. Yani illaki ayakkabının ruhuna uyacaksınız diye kıyafetlerinizde de maskülen parçalar tercih etmenize hiç gerek yok hatta feminen parçalar daha güzel ve şık oluyor.

Sezona damgasını vuran bu ayakkabı modellerinde mat deri, rugan ya da süet olanlara koleksiyonlarda sıkça rastlanıyor. İçlerinden tercih yapmak ise tamamen sizin yapmak istediğiniz kombine ve tarzınıza göre değişiyor. Diğer yandan püsküllü tasarımlar da annelerin vazgeçilmezleri arasında gardıroplarda yerini almaya devam ediyor.

Loafer ayakkabılarınızla jean pantolon bluz, tayt triko tunik, triko bol elbiseler, hatta klasik etek ceket takımlarınızı bile kombinleyebilirsiniz. Bu ayakkabı modeli size kombin anlamında geniş bir seçenek sunuyor, çok şanslısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.