Maltepe Escort

Teknolojik Anneler İçin Yeni Bebek Ürünleri

Bilim ve teknolojinin ilerlemesi anne-bebek sektörünü de bir hayli değiştirdi. Şimdilerde anneler bebeklerini büyütürken teknolojinin nimetlerinden fazlasıyla yararlanıyor. Anneannelerimizin bebek büyüttükleri zamanı bir hayal etsenize… Çamaşırları yıkamak için deterjan, bebeği beslemek için biberon bile olmayan dönemler ne kadar da acayip geliyor. Belki bir klasik olacak ama zamane anneleri çok şanslı çookkk J Gelelim asıl konuya teknoloji dünyası dur durak bilmezken geleceğin bebek ürünlerini sizler için derledik. İşte ileride piyasaya çıkacak ve vazgeçilmez hale gelecek kullanışlı teknoloji ürünleri.

Kilo Değişimleri Artık Elimizin Altında

Bebekliğin ilk dönemlerinde bebeklerin kilo değişimleri hem gelişim ve sağlık açısından hem de yeni annenin merakından çok önemli hale gelir. Hatta anneler normal kilo kontrolü zamanları gelmeden bile kiloları ölçtürmek ister. Bunun içinse sürekli doktora gitmek biraz anlamsız kaçar. İşte bu sorundan anneleri kurtarmayı planlayan bilim adamları kilo ölçen bebek bezi değiştirme aparatlarını icat etti. Aletin kayda alabildiği diğer marifetler ise bebeğinizin beslenme sayısı ve altının değiştirilme sayısı.

biberon-isiticilari

biberon-isiticilari

Yeni Nesil Biberon Isıtıcıları

Küçük çocuklu annelerin çoğu biberon ısıtıcıları kullanmaktadır. Genelde bu ısıtıcılar batarya ya da pille çalıştıklarından olmadık yerde işe yaramazlar. Teknoloji buna da çözüm buldu. Piyasada şarj edilebilir biberon ısıtıcıları bulmak artık mümkün. Atın çantanıza hem biberonu ısıtsın hem de şarj olsun.

Gluten Ölçer Cihazlar                        

Çölyak hastası çocuğunuz varsa hayat sizin için iki katı zor geçiyor olmalı. Çünkü çocuğunuza normal çocuklara göre daha fazla dikkat etmelisiniz. Gluten bulunmayan yiyecekleri tercih etmelisiniz. Bunu anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Teknoloji bunu da çözecek, gluten ölçen aletler 2017’de piyasaya sürülmüş olacak. Anneliği kolaylaştıran dost ürünleri tanıtmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.