Maltepe Escort

Tesettür Hamile Kıyafetleri ve Kombin Önerileri

Konu anne giyim olunca akıllara tesettürlü hamile kıyafetleri gelmektedir. Daha önceleri tesettür modası hakkında oldukça az seçenek bulunurken günümüzde bu konuda ürün sunan tasarımcıların sayısı arttıkça güzel ürünler ortaya çıkmaya başladı. Tesettür hamile kıyafetleri modelleri de bu anlamda çok arttı.

Eğer tesettürlü bir bayansanız ve hamileyken de şık görünmek istiyorsanız piyasada bulunan kıyafetlerle yapacağınız kombinler sizi çok rahatlatacak. Sadece annelik güzelliği değil moda giyinmenin verdiği güvenle sizde stil sahibi bayanlar arasına girebilirsiniz.

Kombinlere geçmeden önce genel anlamda tesettür hamile kıyafetlerinden bahsedilirse, öne çıkan detayın karnın görüntüsünü saklayan modeller olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür. Çünkü dini gerekliliklere göre kocaman karnın çok fazla ortada olması sakınca yaratmaktadır. Diğer yandan annenin rahat etmesi de oldukça önemlidir.

tesettur-hamile-tunik

tesettur-hamile-tunik

Hamile Tesettür Tunikler

Tesettür giyimin ana parçalarından bir tanesi de şüphesiz tuniklerdir. Bunların hamileler için tasarlanmış olanları karnı göstermeyecek şekilde yapılmıştır. Genellikle yarasa kollu, karnınızın olduğu bölgeleri daha bol olan bu modelleri hem günlük yaşamda hem de davetlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eğer ayağa kadar uzanan tuniklerden yana bir seçim yapıyorsanız altınıza dar bir hamile pantolon tercih edebilirsiniz. Soğuk günlerde de triko ceketlerle bu kombini kullanabilirsiniz.

tesettur-hamile-elbiseleri

tesettur-hamile-elbiseleri

Tesettür Hamile Elbiseleri

Daha rahat giyim tarzından hoşlanan bayanlara kesinlikle daha çok tesettür hamile elbiselerini tercih etmelerini öneriyoruz. Bu elbiseler hem rahat olmaları hem de karnınızı kesinlikle belli etmemeleri nedeniyle doğru tercihler arasında yer alıyor. Altına loafer ayakkabıları kullanabileceğiniz gibi, elbisenizi düz taban bir botla da tamamlayabilirsiniz. Bu sonbahar şık olmak istiyorsanız bebeğinizle birlikte trendlere dikkat etmelisiniz. Zaten tasarımcılar sizin tesettür anlayışınızı da düşünerek ortaya yeni tasarımlar çıkarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.