Maltepe Escort

Yeni Annelere Uygun Sonbahar Makyaj Trendleri

Anne olmak bayanlara elbette ki, bir ağırlık katmaktadır. Takdir ederseniz ki artık genç kız değilsiniz hem bir eş hem de bir annesiniz. Bu nedenle daha ağır bir tavır sergilemek istemeniz normal. Ancak bu konuda kendinizi fazla sıkmamanızı öneriyoruz. Sezonun trendlerini yaptığınız güzel kombinlere siz de uyarlayabilirsiniz. Sonbahar makyaj modasında sizlere uygun trendleri sunuyoruz. Bu sezon güzellik ve bakım konusunda ışıltıların ön plana çıkacağı bir sezon yaşayacağız.

Işıltılı Göz Makyajı

Bu sezon makyaj modasında ışıltılı göz makyajı moda… Gözlerinizde ışıltılı göz kalemleri ve krem farlara yer vermeye hazırlanın. Daha romantik bakışlar yaratmak içinse far olarak pastel tonları tercih etmenizi öneriyoruz. Sonbaharın ruhuna ters olduğunu düşünmeyin çok hoş duracak.

sonbaharin-modasi-vinil-dudaklar

sonbaharin-modasi-vinil-dudaklar

Işıltılı Yüzler Yaratın

Işıl ışıl bir sonbahar geçirmeye hazır olmanız gerektiğini daha önce de belirtmiştik. Yüzlerinizde de kesinlikle ışıltı zamanı. Aynaya aktığınızda yüzünüzde hangi bölgenizi öne çıkarmak istiyorsanız ışıltı uygulayın. Işıltı uygulamak için en güzel yöntem olan konturlerden yararlanmanızı öneriyoruz.

Vinil Dudaklar Trendi

Bu sezon sonbahar olmasına bakılmadan dudakların da parlatılma zamanı. Vinil dudaklar olarak adlandırılan trendi yakalamak için mat rujların üzerine şeffaf parlatıcılar kullanmanız gerekiyor. Vinil dudak olarak en sık kullanılan renkler ise kesinlikle kırmızı tonları. Bordodan kırmızının en açık tonlarına kadar geniş bir renk aralığı bulabilirsiniz. İddialı makyaj trendleri arasında mutlaka beğeneceğiniz bir tanesi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Agucuk.net, 90Pixel projesidir.